Sireen esitles debüütalbumit täissaalile                        

Kammernaiskoor Sireen esitles pühapäeval Tallinna Filharmoonia kontserdimajas täissaalile oma esimest albumit „Terra Incognita“. Koor, kes on tuntust kogunud žanrite üleste kontserdiprojektidega, viis publiku avastamate maadele läbi muusika, valgus- ja videoinstallatsioonide ning pälvis seisvad ovatsioonid.

Sireeni debüütplaat kogub hoogu

Kammernaiskooril Sireen täitub sel sügisel dirigentide Ülle Tuisu ja Tiiu Sinipalu juhtimisel viies tegutsemisaasta. Tähtsa juubeli tähistamiseks salvestame oma esimest kauamängivat "Terra Incognita" ning korraldame septembris suurejoonelise esitluskontserdi ja afterparty, mida rikastavad mitmed muusikalised, visuaalsed ja maitselised üllatused.

Kammernaiskoor sireen sai koorifestivalil A-kategoorias kõrgeima punktisumma

Kammernaiskoor Sireen pälvis A- kategooria kammermees- ja- naiskooride hulgas I koha ning kogus A-kategoorias kõrgeima punktisumma. A-kategooria kammerkooridest võidutses kammerkoor Voces Musicales. Eesti Kammerkooride Liidu 13. koorifestivali Grand Prix' pälvis Tartu Ülikooli Kammerkoor.

Tallinn Music week

Oleme väga rõõmsad, et Nordea pank on valinud rohkem kui 200 Tallinn Music Weekil üles astuva artisti seast Sireenid viie tärni vääriliseks! Kammernaiskoor Sireen astub Tallinn Music Weekil üles lausa kahel korral. Neljapäeval, 26. märtsil tuleb Rotermanni Soolalaos esiettekandele Maria Kõrvitsa Sireenidele kirjutatud teos "Olla ärkvel ja tasa". Reedel, 27. märtsil esinevad Sireenid koostöös elektroonilise muusika duoga Algorütmid klassikalise muusika reivil Kultuurikatlas.

Sireenid on 16. jaanuaril eksamil                                         

Hommikul ärgates ei tea kunagi, kas lumi on maas või mitte... 
Uut aastat ja lumekahtlusega talveilma tervitavad sireenid 16. jaanuaril kell 19 Hopneri majas toimuva kontserdiga "Lumepiiril". 
Lisaks meie peadirigentidele Tiiule ja Üllele, astuvad koori ette ka kaks Sireeni lauljat, Grete Maipuu ja Kadi Voosel. Tegu on nende dirigeerimiseksamiga Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

Kavas: V. Tormis, G. Holst, E. Elgar, R. Valgre, E.Oja, C. Kreek jt

Kaasa teevad Heldur Harry Põlda (viiul), Hains Tooming (viiul) ja Kadri Toomoja (klaver).

Pilet 3 eurot.

Sireenide jõulukontsert "Härmavalge"                              

Ühel hämaral, varjudest tumedal õhtul soojendab hinge kaunis muusika. Oleme selleks puhuks kampa võtnud Sireenide hingeelu tundva valguskunstniku Otto Mättase, et tuua õhtusse veidi müstikat ja sära.  
Kõik sõbrad ja tuttavad on väga oodatud Sireenide jõulukontserdile "Härmavalge" 19. detsembril kell 19 Tallinna Toomkirikus. Dirigeerivad Tiiu Sinipalu ja Ülle Tuisk. Peale Tiiu ja Ülle astuvad koori ette ka mõned üllatajad. 

sireenid ekspordivad Eesti koorimuusikat Soome

Kammernaiskoor Sireen esineb 18. novembril Helsingis, Eesti Suursaatkonnas Eesti muusika kontaktüritusel, mille eesmärk on tutvustada Eesti muusikat Soome suurematele kontserdi- ja festivalikorraldajatele.

Sireen isadepäeva eel terevisioonis

Isadepäevaeelsel reedel, 7. novembril saab Sireene kuulata ja vaadata hommikuprogrammist "Terevisioon". Kõikide isade auks esineme mõnusalt tormise ja veidi mehise muusikalise tervitusega. Vaata 7. novembri hommikul ETVd!

Sireenid muusikapäeval

Kammernaiskoor Sireen tänab muusikapäeva korraldajaid, BLRT gruppi, kõiki tulijaid laevaremondi tehasest kui mujalt eilse ilmelise atmosfääri eest. Muusikapäev täitis oma eesmärki mõlemapoolselt, nii kuulajate kui esinejate jaoks - oli eriline!

Siin väike meenutus meie 1. oktoobri etteastest.

kontsert: helitehas

Sacra Industria, Sireenid lähevad muusikapäeva puhul laevaremonditehasesse häält tegema. Kavas vaimulik ja täiesti jumalik muusika! Vaata ka Facebooki.

NB! Turvalisuskaalutlustel tuleb publikul end Facebookis oma osalemisklikiga eelregistreerida. Sissepääs nimekirja alusel.

ootame uusi lauljaid

Kallis laululind, tule pista varvas vette, kes teab mis saama hakkab, äkki muutud näkiks...